INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
U publikua gabimisht, Xhensila zbulon kur do të dalë ‘Ti e ke çelësin e zemrës’ [FOTO]

U publikua gabimisht, Xhensila zbulon kur do të dalë ‘Ti e ke çelësin e zemrës’ [FOTO]

Publikuar më: 17:36 11-11-2017

Surpriza që Xhensila i bëri Besit në dasmën e tyre ishte edhe kënga kushtuar atij, ‘Ti e ke çelësin e zemrës’.

  Kjo këngë rezultoi të kthehej ë të preferuarën e publikut. Aq e preferuar saqë u publikua në youtube pa lejen e saj, me pamje  të shkëputura nga dasma. Por që në momentin kur kënga u hoq nga youtube, fansat kanë pritur me padurim momentin e daljes së videos zyrtare. Dhe këtë kuriozitet ua shuan vetë Xhensila e cila thotë: "Ka qenë diçka shumë private dhe ka dalë gabimisht. Nuk do kisha dëshirë, por megjithatë javës tjetër filloj xhirimet e videoklipit dhe kënga do të publikohet si dhuratë për fansat e mi".

besi.png

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0011191368103027
    array(1) { ["section"]=> string(87) "u-publikua-gabimisht-xhensila-zbulon-kur-do-te-dale-ti-e-ke-celesin-e-zemres-foto-41644" }