INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
U kapën me drogë në makinë/ Policia shoqëron 4 persona në Tiranë

U kapën me drogë në makinë/ Policia shoqëron 4 persona në Tiranë

Publikuar më: 21:19 15-03-2019

4 persona janë shoqëruar nga Policia e Tiranës pasi në mjetin me të cilin ata udhëtonin janë sekuestruar 2 kg drogë.

Mësohet se makina tip “Mercedes Benz” ngjyrë e bardhë ishte vënë në ndjekje nga policia pasi ishte nisur nga Fushë Kruja në drejtim të Tiranës, ndërsa brenda saj u gjetën 2 kilogramë Kanabis, e përpunuar dhe gati për shitje.

Sakaq, menjëherë të katërt personat që ndodheshin në mjet janë shoqëruar në Drejtorinë e Policisë së Tiranës për veprime të tjera hetimore.

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0056960582733154
    array(1) { ["section"]=> string(69) "u-kapen-me-droge-ne-makine-policia-shoqeron-4-persona-ne-tirane-89230" }