INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
''U bë një paçavure e madhe!'' Roza Lati tregon përplasjen me Noizy-n. Ka dy fjalë për t'i thënë: Problematik dhe i luahatshëm ... [FOTO]

''U bë një paçavure e madhe!'' Roza Lati tregon përplasjen me Noizy-n. Ka dy fjalë për t'i thënë: Problematik dhe i luahatshëm ... [FOTO]

Publikuar më: 21:48 21-04-2018

Ajo është një nga moderatoret më të preferuara të publikut shqiptar. E ftuar në “Thumb” Roza Lati ka treguar momentin më të sikletshëm që I ka ndodhur në emisionin e saj ‘Why Not’. Bëhet fjalë për një përplasje me reperin shqiptare, Noizy-n, pasi moderatorja kishte folur me reperin për ta patur në emision.
“Noizy është një nga personazhet më problematikë për t’i patur në studio,” tregon Roza, që kaloi një kalvar të gjatë përpjekjesh për të intervistuar Noizy-n. “U bë një paçavure, mishmash muhabetesh. Pastaj u përfshi dhe Blerim Destani. Po bënin ca qoka diku tjetër, e prita dhe ditën e xhirimit dhe patëm një përplasje në moment të fundit.”, u hpreh ajo dhe vazhdoi se mes tyre nuk ka hatërmbetje por I thote se ai do ‘kishte patur intervistën më të bukur të jetës së tij’ nëse në një të ardhme do ta ketë në studio./intv.al/

ro2.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0028419494628906
    array(1) { ["section"]=> string(130) "u-be-nje-pacavure-e-madhe-roza-lati-tregon-perplasjen-me-noizy-n-ka-dy-fjale-per-t-i-thene-problematik-dhe-i-luahatshem-foto-55989" }