INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
''Tupac është gjallë, kjo nuk është një shaka’', djali i mikut të reper-it ''HABIT'' gjithë botën[FOTO]

''Tupac është gjallë, kjo nuk është një shaka’', djali i mikut të reper-it ''HABIT'' gjithë botën[FOTO]

Publikuar më: 19:44 21-01-2019

Djali i një prej proanrëve më legjendarë të kompanive diskografike Suge Knight deklaron se Tupac është gjallë dhe duke punuar në këngë të reja.

Edhe pse Tupac dihet botërisht se u vra një mbrëmje kur po shkonte të shihte një ndeshje boksi në Las Vegas, djali i Suge Knight ka shkruar në “Instagram-in” e tij fjalitë që i kanë tronditur të gjithë:
“E kam Pac në studio. Këngë të reja po vijnë. Kjo nuk është një shaka.”

Ai gjithashtu ka shpërndarë edhe disa imazhe ku tregohen shenjat e para të një labeli të ri: “New Death Row”.

Suge J Knight pretendon se Tupac është në Malajzi, duke shtuar se ai është besnik dhe nuk do ta tradhtonte kurrë atë duke i treguar vendndodhjen publikut.

2pac.JPG

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0072040557861328
    array(1) { ["section"]=> string(98) "tupac-eshte-gjalle-kjo-nuk-eshte-nje-shaka-djali-i-mikut-te-reper-it-habit-gjithe-boten-foto-85076" }