INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Tuna, Vildane Zeneli dhe Seven Saraçi në trio! Yjet paralajmërojnë...[FOTO]

Tuna, Vildane Zeneli dhe Seven Saraçi në trio! Yjet paralajmërojnë...[FOTO]

Publikuar më: 11:37 08-10-2018

Skena të nxehta, ritme që të elektrizojnë dhe muzikë e cila mesa duket në një projekt të ri,  do të bëjë për vete që shumë fansa të botës rozë të dashurohen.

E kemi fjalën për Tuna, Vildane Zeneli dhe Seven Saraçi një bashkëpunim trio, ku artistët me postimet e tyre në Instagram kanë lajmëruar lancimin e klipit të ri me titull “Maria”.

Në klip do të ketë edhe skena të nxehta ku ka qenë Tuna e cila ka paralajmëruar në foton e postuar në Instastory me tag-un +18.

Le të presim! Me siguri ky klip do të mbërthejë shumë fansa pas ekranit./intv.al/

xftrw45.PNG

 

 

sg_q34.PNG

 

fcgh.PNG

 

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0083940029144287
    array(1) { ["section"]=> string(75) "tuna-vildane-zeneli-dhe-seven-saraci-ne-trio-yjet-paralajmerojne-foto-74444" }