INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Tuna nuk ndalet! Ja si do të duket në klipin e ri [FOTO]

Tuna nuk ndalet! Ja si do të duket në klipin e ri [FOTO]

Publikuar më: 10:10 10-09-2018

Asaj i pëlqen të befasojë dhe të njëjtën gjë ka bërë që kur iu rikthye muzikës pas lindjes së djalit.

Tuna erdhi me këngën ‘Chonga’ , një projekt ky që u përfol goxha. Por nuk u ndal me kaq. Këngëtarja do të vijë këtë herë me një bashkëpunim me reperin Seven Saraçi. Ajo ka zbuluar madje edhe pak momente se si do të duket në klipin e ri. As këtë herë nuk heq dorë nga ngjyra bionde tek flokët si dhe veshja mjaft stil për të cilën Tuna është dalluar gjithmonë. Këto foto të postuara prej saj në Instagram, tregojnë shumë.

plokijnm.png

plokm.png

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.010938882827759
    array(1) { ["section"]=> string(59) "tuna-nuk-ndalet-ja-si-do-te-duket-ne-klipin-e-ri-foto-71070" }