INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Tuna e lodhur së qënuri mama? ÇFarë po ndodh me këngëtaren? [FOTO]

Tuna e lodhur së qënuri mama? ÇFarë po ndodh me këngëtaren? [FOTO]

Publikuar më: 10:07 13-10-2017

Të jesh mama, nuk është e lehtë dhe këtë e kanë vërtetuar të gjitha mamatë.

Si duket edhe Tuna e mbështet këtë ide pasi është bërë mama e Patrisit. Madje këtë e ka shprehur edhe me foton e postuar në Instastorien  e saj.

Në foto shihet një shkrim ku thuhej të mos bëhej zhurmë sepse fëmija po fle kurse nëna është e lodhur dhe e rrezikshme në këtë rast. Madje këtë e ka ktheyr në sondazh live. Pas kësaj dyshojmë që patrisi mund të ketë së shpejti një motër apo vëlla tjetër.

tuna-1_1507856236-7712346.jpg

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00079894065856934
    array(1) { ["section"]=> string(68) "tuna-e-lodhur-se-qenuri-mama-cfare-po-ndodh-me-kengetaren-foto-38842" }