INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Tuna e ka marrë seriozisht rikthimin në muzikë! Së shpejti bashkëpunim të fuqishëm me artistin e njohur

Tuna e ka marrë seriozisht rikthimin në muzikë! Së shpejti bashkëpunim të fuqishëm me artistin e njohur

Publikuar më: 12:14 06-09-2018

Prej disa kohësh Tuna i ishte shkëputur muzikës dhe skenës për t’ju përkushtuar djalit të saj Tianit, por pak javë më pare ajo u rikthye me një hit mjaft të fuqishëm ‘Chonga’. 

Dhe mund të themi se ishte një sukses i vërtetë.

Na kishte marrë malli vërtet për Tunën në muzikën shqiptare, dhe suket se këngëtarja e ka kuptuar këtë dhe tani po i përkushtohet vërtet shumë projekteve muzikore të cilat nuk paskan të ndalur.

Burime për Prive kanë bërë të ditur se artistja ka përgatitur një projekt në bashkëpunim me këngëtarin Seven Saraqi dhe këto ditë nisin xhirimet e videoklipit.

Edhe në projektin e fundit Tuna ka bashkëpunuar me Seven, dhe nëse e keni vënë re artisti këndon një pjesë të shkurtër të këngës së saj.

Kështu do të presim me padurim, duke dëgjuar ‘Chonga’ derisa dyshja të publikojë projektin e tyre që me siguri do të jetë një ‘hit’ i vërtetë.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.010102033615112
    array(1) { ["section"]=> string(108) "tuna-e-ka-marre-seriozisht-rikthimin-ne-muzike-se-shpejti-bashkepunim-te-fuqishem-me-artistin-e-njohur-70615" }