INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Trupin e saj NUDO mund ta keni në duar! Kim Kardashian na prezanton parfumin më të bukur që keni parë ndonjëherë [FOTO]

Trupin e saj NUDO mund ta keni në duar! Kim Kardashian na prezanton parfumin më të bukur që keni parë ndonjëherë [FOTO]

Publikuar më: 11:49 26-04-2018

Fakti që është një nga femrat më seksi në planet, e bën gjithmonë objekt të interesit dhe kuriozitetit mbi gjithçka vërtitet rreth stilit të saj të jetesës. Imazhi i Kim Kardashian përkthehet në një vlerë miliona dollarë, për vet faktin se ajo është e fokusuar bindshëm në industrinë e fashion-it dhe bukurisë. Pas pak ditësh pritet të dalë në treg parfumi që do të mbajë emrin e saj, ndërkohë që fotot e fundit ku mamaja e tre fëmijëve shfaqet nudo duke ekspozuar çdo pjesë të trupit, na bëjnë të mendojmë se investimi më i madh që ajo ka në jetë është ai mbi trupin dhe linjat fantastike trupore.

Me foton e fundit zbuloi që do të lançonte parfumin e ri i cili do kishte shishen në formën e turpit të saj dhe sapo e bëri. Kush adhuron trupin e Kim Kardashian tani mund ta ketë në dorë!

kimks.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0045380592346191
    array(1) { ["section"]=> string(122) "trupin-e-saj-nudo-mund-ta-keni-ne-duar-kim-kardashian-na-prezanton-parfumin-me-te-bukur-qe-keni-pare-ndonjehere-foto-56429" }