INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Trondit Marina Fara me atë që thotë: Ndonjëherë duhet të jesh ku*vë që të...[FOTO]

Trondit Marina Fara me atë që thotë: Ndonjëherë duhet të jesh ku*vë që të...[FOTO]

Publikuar më: 12:49 14-11-2017

Ajo nuk trondit vetëm me veshjet dhe fotot ekstravagante por edhe me atë që thotë herë pas here.

Marina Fara, vajza e këngëtares Eli Fara, ka këtë herë ka tërhequr vëmëndje me këtë postim. Ajo ka publikuar një foto të Madonna-s në të cilën shkruhet: “Ndonjëherë duhet të jesh k**vë që t’i mbarosh gjërat” duke vazhduar me atë që shkruan krah fotos,  “Koha për ndryshim”. Nuk  dimë çfarë ka ndikuar në mendimet e Marinës që të shprehet kështu, megjithatë e tha vetë: përgatituni ta shihni të ndryshuar.  

dfgfdhtgh.png

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0026068687438965
    array(1) { ["section"]=> string(83) "trondit-marina-fara-me-ate-qe-thote-ndonjehere-duhet-te-jesh-ku-ve-qe-te-foto-41893" }