INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Trokit/Plakje e bukur? Edhe meshkujt drejt botox-it! Alarm, aplikohen edhe në shtëpi [VIDEO]

Trokit/Plakje e bukur? Edhe meshkujt drejt botox-it! Alarm, aplikohen edhe në shtëpi [VIDEO]

Publikuar më: 17:42 11-02-2019

Mjekesia estetike po merr gjithmonë e më shumë përqafim edhe në vendin tonë. Nisur nga kjo moderatorët Ermal Peçi dhe Sara Gjordeni pritën në programin ‘Trokit’ mjeken Fladi Nezha dhe modelen Moira Londo. Duke treguar punën e saj të përditshme mjekja Nezha tha se nuk ka pse të ketë trembje nga mjekësia estetike aq më tepër që parandalon plakjen dhe na tregon gjithmonë të hijshëm. Ajo shtoi se çmimet në vendin tonë janë ende shumë të lira krahasuar më vendet e rajonit ndërsa e shikon të pashmangshëm aplikimin p.sh për rrudhat në fytyrë. Pyetur për klientët më të shpeshtë, Nezha tregoi se femrat janë ende dominance edhe pse meshkujt janë surpriza në punën e saj.

inside1.jpg‘Meshkujt janë më të paktë por nuk janë 0. Mosha që fillon trajtimin në Shqipëri është e hershme, sidomos tek meshkujt. Ata nuk kujdesen që në moshë të hershme ashtu siç bëjnë femrat, kujdes 0 ndaj ushqimeve apo kremrave’

A bëhen ende aplikime në vende jo të liçensuara? Në studio jepet alarmi, zbuloni më shumë në videon e mëposhtme.

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0099010467529297
    array(1) { ["section"]=> string(93) "trokit-plakja-e-bukur-edhe-meshkujt-drejt-botox-it-alarm-aplikohen-edhe-ne-shtepi-video-86721" }