INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Trokit/ Lini markat e shtrenjta dhe ricikloni veshjet! Ja truket që ju bëjnë trendy [VIDEO]

Trokit/ Lini markat e shtrenjta dhe ricikloni veshjet! Ja truket që ju bëjnë trendy [VIDEO]

Publikuar më: 15:12 25-10-2018

Pasarelat e modës na bëjnë gjithmonë me ‘dhimbje koke’ nga tendencat më të fundit që duam patjetër ti kemi por edhe nga çmimet e larta të veshjeve brand. A mundet që edhe ju të bëni tendencë, madje të keni diçka unike? Sigurisht që po.

kover111.jpg

Të ftuara në programin e përditshëm LIVE ‘Trokit’ me Ermal Peçi dhe Sara Gjordeni, stilistet Erola Çamaj dhe Stela Sallaku rrëfyen disa sekrete për të ricikluar veshjet. Stela përmendi që në nisje të bisedës që ata që guxojnë më shumë janë personazhet e ekranit por që kushdo mund të ricikloj veshje, madje ajo përmend rastin e xhinseve, me të cilat mund të krijojmë kombinime IN. Si? Mundet t’ja dalim vetëm? Sa e nevojshme është ndihma e një stilisteje? A guxojnë personazhet shqiptare?

stea.jpg

Dy të ftuarat nuk hezitojnë dhe tregojnë emrat që për to kanë spikatur edhe me veshjet e ricikluara. Mësoni më shumë duke ndjekur videon e mëposhtme. 

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0092029571533203
    array(1) { ["section"]=> string(93) "trokit-lini-markat-e-shtrenjta-dhe-ricikloni-veshjet-ja-truket-qe-ju-bejne-trendy-video-76562" }