INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Trokit/ Kujdes nga ajo: ‘Ta nxij jetën’! Cilat puthje dëshiron më shumë Leila? [VIDEO]

Trokit/ Kujdes nga ajo: ‘Ta nxij jetën’! Cilat puthje dëshiron më shumë Leila? [VIDEO]

Publikuar më: 17:29 07-12-2018

Nuk mund të mbyllej më bukur fundjava në ‘Trokit’ veçse me një bisedë krejt spontane e plot batuta mes moderatorit Ermal Peçi dhe Leila Kraja. Gazetarja sportive, njëherazi konkurente në ‘DwM’ ndau në studio disa detaje nga jeta përtej ekranit. E kishit menduar se ajo mund të ishte shumë xheloze? ‘Jam gafore, ta nxij jetën, jam shumë xheloze. Nuk ka Lei të dytë (qesh) E pranoj’- tha Kraja. Ermali vijoi duke e provokuar si i dashuri i saj, duke i thënë se nuk e mendon se ajo do ta pengoj për të takuar shoqe, apo ato që i shkruajnë në Instagram.

111.jpg

‘Përse duhet ti takosh? Mund ti njohim bashkë shpirti’- vijoi Leila teksa qeshën të dy. Bukuroshja pranoi të luante edhe sfidën e pyetjeve në 6 sekonda. E dini ku ka qejf ajo të puthet? Cilat janë pozat më seksi që bën? Zbuloni gjithçka në videon e mëposhtme.

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0096170902252197
    array(1) { ["section"]=> string(84) "trokit-kujdes-nga-ajo-ta-nxij-jeten-cilat-puthje-deshiron-me-shume-leila-video-80964" }