INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Trokit/ Kampioni i Ballkanit ngre alarmin, kujdes me substancat! Ja V.I.P-i me trupin më të mirë [VIDEO]

Trokit/ Kampioni i Ballkanit ngre alarmin, kujdes me substancat! Ja V.I.P-i me trupin më të mirë [VIDEO]

Publikuar më: 15:11 11-10-2018

Në Tiranë ndeshesh gjithmonë e më shpesh me të rinjt që kujdesen për format fizike. Në programin ‘Trokit’ moderatori Ermal Peçi foli me kampionin e bodybuilder-it Marsel Vangjeli rreth kujdesit për trupin e shëndetin. Marseli theksoi se forma muskulore duhet të vij graduale e jo e menjëhershme dhe mbi të gjitha pa substanca të jashtme.

vlcsnap-2018-10-11-15h06m15s2.jpg

Kampioni shtoi se të rinjtë harrojnë që substancat e jashtme kanë një rrezikshmëri për organet jetike të njeriut. Gjatë bisedës për format fizike, Ermali e ngacmoi për personazhet e njohura të ekranit e mesa duket Marseli i shikon më vemëndje. Cila është figura e ekranit që ka forma të pëlqyeshme në syrin e një kampioni? A jeni edhe ju në nje mendje me emrin e famshëm që ai propozoi? Zbuloni përgjigjet në videon e mëposhtme.

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0070080757141113
    array(1) { ["section"]=> string(105) "trokit-kampioni-i-ballkanit-ngre-alarmin-kujdes-me-substancat-ja-v-i-p-i-me-trupin-me-te-mire-video-74883" }