INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Trokit/ Anxhela Peristeri: Unaza ka qenë gjithmonë! Ja cilët me emocionojnë, s’do jenë në recital [VIDEO]

Trokit/ Anxhela Peristeri: Unaza ka qenë gjithmonë! Ja cilët me emocionojnë, s’do jenë në recital [VIDEO]

Publikuar më: 17:05 08-11-2018

Këngëtarja Anxhela Peristeri ishte e ftuara e emisionit të sotshëm të drejtpërdrejtë në IN Tv ‘Trokit’. Moderatori Ermal Peçi vlerësoi këtë kohë si një nga më të artat të saj, në mesin e 2 këngëve të reja dhe një recitali muzikor. Por përse mediat e portalet janë duke thumbuar Anxhelën këtë kohë për një lidhje dashurie? Ermali vijoi lojën e portaleve duke i thënë Anxhelës se është koha për të pranuar lidhjen madje kjo është arsyeja e frymëzimit për këngë të reja. Duke qeshur, këngëtarja i tha të mos ngatërronte më publikun pasi unaza e famshme e shkrimeve online, ka qenë prej kohësh në gishtin e saj.

anxhela.jpg

Madje Anxhela tha se dhe në shumë klipi duket unaza, nuk është asgjë e rë për të. A do të jetë ‘ai’ në koncertin e saj? Ka njeri që s’do donte të kishte në recital? Anxhela e pranon, dy personat më të rëndësishëm të saj nuk do të jenë në sallë. Përse? Çfarë ka ndodhur në rastin që ata kane qënë para saj? Merrni përgjjgjet në videon e mëposhtme.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0078790187835693
    array(1) { ["section"]=> string(105) "trokit-anxhela-peristeri-unaza-ka-qene-gjithmone-ja-cilet-me-emocionojne-s-do-jene-ne-recital-video-78050" }