INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Triko në gardërobë? Ja 17 mënyra se si ti kombinoni [FOTO]

Triko në gardërobë? Ja 17 mënyra se si ti kombinoni [FOTO]

Publikuar më: 16:23 10-11-2017

 

Trikot e gjata jo vetëm tepër komode por tani ju bënë të keni dhe një veshe shumë In, raporton Intv.

Përveçse të ngrohta ato dhe mund të kombinohen shumë lehtë me të gjitha stilet.

Intv iu sjell disa nga këto kombinimet

c49e00bb12facef4e064391cbbdd876e--long-grey-cardigan-maxi-cardigan.jpg

 

 

 

1616962_261586.jpg

 

ad8eb90b-9fdd-4463-bb11-260d66b7482e---0.jpgdcb2f472-74f7-465c-8ad3-eb3e2316b482---0.jpg

b67e6547956e68c915d4264557ead7c9--cardigan-sweaters-long-sweaters.jpg

b0fe352fec6b782ca5487bba43739c15--travelling-outfits-cardigan-sweaters.jpg

26fddb5a063366f388968ea1a92ea2b7--knitted-coat-sweater-coats.jpg

Europe-And-America-Style-New-Fashion-Design-Women-Plus-size-Clothing-Sping-Winter-Wear-Beautiful-Elegant.jpg_640x640.jpg

gsw185_side_pink.jpg

Free-People-Into-Sea-Long-Cardigan-Orange.jpg

bc192d23bc26113e1b7cd3e292d22913.jpg

 

2994ccf6f4c059d22c163f6a5c2836cb.jpg

401c9673d7abab4bd2ebe6ab6ae0321a.jpg

m.jpg

l.jpg

f7e9bb35d625339af55229afa2d152f8.jpg

8da77074bf7ccb01bcc09f8d8574f5b1.jpg

9904de770ca7be52d7fc0dd4f46aab2d.jpg

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0012469291687012
    array(1) { ["section"]=> string(61) "triko-ne-garderobe-ja-17-menyra-se-si-ti-kombinoni-foto-41561" }