INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Trendi i pantallonave të gjëra. Ja modelet që duhet t’i preferoni këtë stinë [FOTO]

Trendi i pantallonave të gjëra. Ja modelet që duhet t’i preferoni këtë stinë [FOTO]

Publikuar më: 14:35 29-11-2018

Një pamje glamour dhe një shije e viteve 60' përmes pantallonave të gjëra të cilat janë modelet pa kohë, komode dhe tejet elegante.

U shkojnë të gjitha femrave, janë shume komode dhe shumë shik, pantallonat e gjëra janë veshja që duhet të keni këtë sezon. Me bel të lartë, oversize dhe në stil mannish.

Në të vërtet është e pamundur të mos i preferoni duke qenë se janë një veshje që mund ti mbani kudo. Pantallonat e gjëra mund ti kombinoni me këmisha dhe një pale këpucë me taka por edhe me një pulovër 'maxi' dhe një pale atlete. Me pak fjale më shumë se një trend, pantallonat e gjëra janë një investim i mirë.

Ja disa nga modelet më të bukura të pantallonave të gjëra që duhet të preferoni këtë stinë. Merrni frymëzim.

dfhgjdcgh.JPG

dfhfgjdfj.JPG

 

fhfgjdghy.JPG

 

 

dfhzfsh.JPG

fgxfghxd.JPG

 

fghsfgh.JPG

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.010426044464111
    array(1) { ["section"]=> string(86) "trendi-i-pantallonave-te-gjera-ja-modelet-qe-duhet-t-i-preferoni-kete-stine-foto-80200" }