INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
TRENDI i modës që nisi Dua Lipa, sa vjen e po përhapet më shumë tek ‘’yjet’’ botërorë! Ja si i kanë kopjuar stilin ata[FOTO]

TRENDI i modës që nisi Dua Lipa, sa vjen e po përhapet më shumë tek ‘’yjet’’ botërorë! Ja si i kanë kopjuar stilin ata[FOTO]

Publikuar më: 20:17 06-02-2019

Në tapetet e kuqe nëpër botë është një trend i ri që po qarkullon në mënyrë masive dhe i cili për herë të parë është parë tek këngëtarja shqiptare Dua Lipa, në premierën e filmit “Alita: Battle Angel”.

Po flasim për fustanet që vijën të tejdukshëm në pjesën e tyre fundore dhe jo vetëm.

Pas Dua Lipës, “yje” si Kaste Beckinsale, Masrgot Robbie dhe të tjerë janë shfaqur nëpër premiera të ndryshme me fustane të dizenjuara nga mesi e poshtë të tejdukshme.

Ky lloj stili mbulon pjesën e sipërme dhe në këtë mënyrë ekspozon në mënyrë të mahnitshme kofshët e këmbëve, duke nxjerrë në pah një nga armët më të forta që femrat kanë.

dua-lipa_SKIRT.jpg

DUA_LIPA_SK.jpg

DUA_LIPA_SKR.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0069780349731445
    array(1) { ["section"]=> string(123) "trendi-i-modes-qe-nisi-dua-lipa-sa-vjen-e-po-perhapet-me-shume-tek-yjet-boterore-ja-si-i-kane-kopjuar-stilin-ata-foto-86335" }