INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Trendet e atleteve që do të mbizotërojnë në 2019. Ja cilat janë 5 modelet më të preferuara…[FOTO]

Trendet e atleteve që do të mbizotërojnë në 2019. Ja cilat janë 5 modelet më të preferuara…[FOTO]

Publikuar më: 11:32 07-12-2018

Atletet kanë vite që janë rikthyer fuqishme dhe falë guximit të blogerave me çdo lloj veshje.

Nga veshjet klasike tek sportivet, nga palestra tek kostumet e zyrave, atletet tashmë mund ti vishni me gjithçka. Ato krijojnë një stil elegant, shik, dhe praktik. Ja disa nga tendencat e tyre që do të mbizotërojnë për 2019 dhe duhet ti keni në gardërobën tuaj.

1-Atletet me platformë.

stddtfgjfhkfg.JPG

 

Këto janë këpucët e Spice Girls, por versioni i vitit 2018 është shumë më i hijshëm se paraardhësi i tij i zymtë i viteve '90. Sigurohuni që të kërkoni silueta të pastra dhe minimale këtë këtyre atleteve.

2-Altetet me fjongo të madhe.

 

gxfjhkg.JPG

Në këtë rast madhësia e fjongos ka vërtet rëndësi. Sa më e madhe të jetë ajo aq më moderne duket. Këto atlete do ti shihni kudo në pranverë.

3-Atletet e vrapit

tgjuhouyu.JPG

 

Këto atlete që dikur konsideroheshin si të zymta dhe të shëmtuara tani janë duke u shfaqur në pasarelat e Chanel, Balenciaga dhe Dior.

4-Atletet me ngjyra

gykjl.JPG

 

Këtu nuk po flitet për një apo dy ngjyra, por për një grup ngjyrash të ndryshme që ndërthuren me njëra-tjetrën.

5-Atletet klasike

sdhhj.JPG

 

Adidas, Nike janë modele klasike që janë një investim i mirë në gardërobën tuaj.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0086879730224609
    array(1) { ["section"]=> string(100) "trendet-e-atleteve-qe-do-te-mbizoterojne-ne-2019-ja-cilat-jane-5-modelet-me-te-preferuara-foto-80922" }