INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Trejsi çfarë nuk tha për virgjërinë e Encës, tani muaj më vonë këngëtarja ia thotë troç: 'Nuk të...' [FOTO]

Trejsi çfarë nuk tha për virgjërinë e Encës, tani muaj më vonë këngëtarja ia thotë troç: 'Nuk të...' [FOTO]

Publikuar më: 12:53 16-06-2019

Me siguri ju kujtohet muaj më parë intervista e Trejsi Sejdinit, në emisionin "Why Not". 

Trejsi u pyet nga moderatorja e emisionit, Roza Lati, nëse nuk kishte kryer ndonjëherë marrëdhënie ashtu si dhe Enca dhe modelja u përgjigj:

“Sa është një Enca janë tre Trejsi. Si mund të mos jetë e virgjër Enca. Kush e mban në krik Encën”.

Këtë deklaratë Ermali ia ka rikujtuar Encës në “Xing me Ermalin” dhe këngëtarja u shpreh se femrave që flasin në këtë mënyrë ajo u vë vizën.

“Një vajzë që flet kështu është një kryq i madh për mua. Në rradhë të dytë as nuk më intereson fare se kush është dhe jam e bindur që as njerëzve nuk iu intereson pasi e dinë çfarë ka thënë. Nuk ka lezet një vajzë të flasë ashtu”, u përgjigj Enca.

53hyu46juh.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0086870193481445
    array(1) { ["section"]=> string(104) "trejsi-cfare-nuk-tha-per-virgjerine-e-ences-tani-muaj-me-vone-kengetarja-ia-thote-troc-nuk-te-foto-96379" }