INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Tregoi se e shan shqip Kim Kardashian por ja sharja që preferon Mario [FOTO]

Tregoi se e shan shqip Kim Kardashian por ja sharja që preferon Mario [FOTO]

Publikuar më: 17:40 28-01-2018

Mario Dedivanoviç u bë i famshëm falë talentit të tij si grimier por fati ishte në anën e tij pasi u njoh më Kim Kardashian. Pas njohjes me një ndër femrat më me influencë në botë bëri të pëlqehej masivishht nga publiku. Kim gjithmonë ka treguar se nëse nuk do ishte Mario, ajo nuk do ishte ajo që është sot.

Dy vite më parë Mario u bë akoma më i dashur për shqiptarët pasi bëri Kim K të fliste shqip dhe me siguri të gjithë ju i mbani mend fjalët e saj: “Sa bukur Mario” dhe teksa grimieri ia kthehu: "Marshallah shumë bukur".

Por këtë herë Mario ishte në Shqipëri dhe do të jetë i ftuari i radhës në "Xing me Ermali” dhe gjatë intervistës grimieri shqiptar tregoi se kur mërzitet me Kimin e shan shqip që ajo të mos e marrë vesh.

"E shaj kur mërzitem dhe nuk dua që ajo të dijë se çfarë i them", u shpreh grimieri.

I pyetur nga moderatori Mamaqi cila është sharja e tij e preferuar, ai tregon se përdor shpesh sharjen: "T'hëngshin dreqit" të mësuar nga babai i tij./intv.al/

77597-640-0-5a6db87c3551e.jpg

77594-640-0-5a6db87c30e50.jpg

77590-640-0-5a6db87c2011e.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0027840137481689
    array(1) { ["section"]=> string(80) "tregoi-se-e-shan-shqip-kim-kardashian-por-ja-sharja-qe-preferon-mario-foto-48754" }