INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Traileri për

Traileri për "Fifty Shades Freed" ka mbërritur dhe nuk duhet humbur [VIDEO]

Publikuar më: 13:42 11-09-2017

Pritjes po i vjen fundi: traileri për “Fifty Shades Freed” ka mbërritur për të kënaqur ato dëshirat tuaja më të thella dhe më të errëta. Nga skenat ku Anasatasia vesh fustanin e martesës, tek klipet ku Christian Grey mban në dorë një pistoletë, Fifty Shades Freed premton të mbyllë këtë triologji me gjakftohtësi. Plus, të shohësh Jamie Dornan në plazh, veshur me një palë rrobabanjo të ngushta, nuk është aspak keq. Hapni oreksin tuaj tani sa të vijë Shën Valentini:

Jo vetëm kaq: Tani kemi kënaqësinë të shohim fustanin e plotë të martesës.

DJV3kZ_VAAAr0IP.jpg

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00099802017211914
    array(1) { ["section"]=> string(77) "traileri-per-fifty-shades-freed-ka-mberritur-dhe-nuk-duhet-humbur-video-36567" }