INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Trailer: “The House That Jack Built”, s’keni pare trailer me më shumë gjak se ky

Trailer: “The House That Jack Built”, s’keni pare trailer me më shumë gjak se ky

Publikuar më: 15:09 16-05-2018

Një tjetër vit, një tjetër film i tmerrshëm shkakton vizitorët e festivalit të filmit për të braktisur shfaqjet në mes për shkak të neverisë.

Kjo pikërisht, ka ndodhur në Kanë me filmin më të fundit të Lars Von Trier.

 

Tmerri psikologjik “The House That Jack Built”, ndjek një vrasës seriat të luajtur nga Matt Dillon i cili përgjatë 12 viteve kryen vrasje të tmerrshme.

Daljet nga teatri në festivalin e filmit francez thuhet se ishin aq të shumta sa gazetaret kanë humbur numërimin e njerëzve që kanë ikur. Megjithatë, për të vendosur një numër, thuhet se ishin rreth 100 njerëz, ndërsa një tjetër e quajti filmin si “dy orë të shpenzuara në ferr”.

Traileri për filmin që të bën të kthesh kokën, ka arritur ka arritur në internet dhe tregon natyrën e tmerrshme të filmit. Shikoni më lart, por, po ju paralajmërojmë që ka shumë gjak.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0032510757446289
    array(1) { ["section"]=> string(82) "trailer-the-house-that-jack-built-s-keni-pare-trailer-me-me-shume-gjak-se-ky-58543" }