INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Tragjedi në Stamboll, humbi jetën 4 ushtarakë

Tragjedi në Stamboll, humbi jetën 4 ushtarakë

Publikuar më: 10:31 12-02-2019

Një tragjedi ka ndodhur në Turqi. 4 ushtarë kanë humbur jetën pasi një helikopter ushtarak u rrëzua gjatë uljes emergjente në Stamboll. Guvernatori i provincës, Ali Yerlikaya, tha se helikopteri u rrëzua pranë një zone banimi në lagjen Çekmeköy të Stambollit.

Imazhet e transmetuara në televizion, treguan re tymi që ngriheshin nga zona, ndërsa në vendngjarje mbërritën menjëherë edhe autoambulancat e zjarrfikëset.
Ndërkohë shkaku i rrëzimit të helikopterit mbetet ende i panjohur dhe për zbardhjen e tij kanë nisur hetimet.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0030159950256348
    array(1) { ["section"]=> string(50) "tragjedi-ne-stamboll-humbi-jeten-4-ushtarake-86759" }