INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Tragjedi familjare për yllin e Real Madridit: Gjendet i vdekur në shtëpi

Tragjedi familjare për yllin e Real Madridit: Gjendet i vdekur në shtëpi

Publikuar më: 23:35 13-11-2017

Një tragjedi

Ylli i "Real Madritit", Gareth Bale dhe familjes së tij i ka ndodhur një ngjarje e rëndë.  Alexander Williams, kunati i bashkëshortes së Bale është gjendur i vdekur në shtëpinë e prindërve të tij. Këto kohë Bale dhe partnerja e tij, Emma po planifikonin ditën e tyre të rëndësishme, dasmën. Williams sapo ishte bërë baba me fëmijën e dytë. Policia akoma po merret me çështjen e vdekjes së 29-vjeçarit. 

58573-640-0-5a09ff434f99e.jpg

464EFCDB00000578-0-image-a-1_1510593757377.jpg

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0012099742889404
    array(1) { ["section"]=> string(60) "tragjedi-familjare-per-yllin-e-real-madridit-gjendet-i-41857" }