INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Top 10 filmat romantik të bazuar në histori të vërteta [VIDEO]

Top 10 filmat romantik të bazuar në histori të vërteta [VIDEO]

Publikuar më: 15:59 06-01-2018

Filmat ndonjëherë mund të bazohen në ngjarje të vërteta të jetës që lënë një ndjenjë të paharrueshme.

Disa madje dhe na përlotin. Në këtë listë, ju sjellim Top 10 Filmat romantikë të bazuar në histori të vërteta.

10. The Vow (2012)

 

9. The Notebook

 

8. The Theory of Everything

 

7. Boys Don’t Cry

 

6. The Edge of Love

 

5. A Beautiful Mind

 

4. Eat, Pray, Love

 

3. It Could Happen To you

 

2. Walk The Line

 

1. Mrs. Soffel

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0025460720062256
    array(1) { ["section"]=> string(66) "top-10-filmat-romantik-te-bazuar-ne-histori-te-verteta-video-46804" }