INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
“Too Good At Goodbyes”, Sam Smith vjen me këngën e tij më të re [AUDIO]

“Too Good At Goodbyes”, Sam Smith vjen me këngën e tij më të re [AUDIO]

Publikuar më: 16:24 08-09-2017

Sam Smith publikoi sot singëllin “Too Good at Goodbyes”, një baladë kjo që shërben si udhëheqës i albumit të tij të dytë (pas “In the Lonely Hour” të publikuar më 2014-ën). Nuk kemi çfarë komente të bëjmë pasi të gjitha si nga teksti dhe muzika janë të shkëlyera, pak dramatike po, por si këngë e meriton të fitojë një çmim. Dëgjojeni më poshtë.

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00092601776123047
    array(1) { ["section"]=> string(72) "too-good-at-goodbyes-sam-smith-vjen-me-kengen-e-tij-me-te-re-audio-36395" }