INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Tolgahan Sayisman dhe publiku shqiptar, preferenca të ndryshme! Ja fituesja e DWTS: Soni apo Aulona? [FOTO]

Tolgahan Sayisman dhe publiku shqiptar, preferenca të ndryshme! Ja fituesja e DWTS: Soni apo Aulona? [FOTO]

Publikuar më: 22:58 08-06-2018

Mbrëmja e së premtes ishte plot surpriza në ‘Dancing with the stars Albania’. Kërcime pa fund dhe duartrokitje gjithashtu. Prezenca e aktorit të famshëm turk, Tolgahan Sayisman ishte një ndër surprizat e spektaklit. Ajo që shumë nga publiku prisnin ndodhi! Aulona Musta dhe Soni Malaj ishin pretendetet për të fituar garën dhe njëra prej tyre u shpall fituese e këtij edicioni.

Dhe fituesja është … Soni Malaj! Deri në momentin final ka pasur shumë tension për kupën pasi si Soni ashtu edhe Aulona kanë pasur shumë mbështetje, sidomos në mediat online. Edhe juria ishte e ndarë për emrin fitues, madje edhe aktori turk. Tolgahan shprehu pëlqimin për Aulonën, pasi e pyeti bashkëshortja e tij, Almeda Abazi. Mbrëmja u mbyll me lot gëzimi dhe të qeshura, por kështu e ka një spektakël, vetëm njëri do shijojë fitoren../intv.al/

sonn.png

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0028231143951416
    array(1) { ["section"]=> string(107) "tolgahan-sayisman-dhe-publiku-shqiptar-preferenca-te-ndryshme-ja-fituesja-e-dwts-soni-apo-aulona-foto-61142" }