INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Tiranë, foshnja dërgohet e pa jetë në spital, dyshimet e policisë…

Tiranë, foshnja dërgohet e pa jetë në spital, dyshimet e policisë…

Publikuar më: 16:36 13-02-2018

Një foshnje dy javëshe është dërguar e pajetë këtë të martë në marternitetin ‘Kiço Glozheni’.

Mësohet se foshnja ka patur dy shenja prerje në pjesën e kofshës dhe pulpës.

Ndërsa nëna e bebes 40 vjeç është identifikuar si person me probleme psikike dhe është transportuar në spitalin neurologjik pranë QSUT-ës.

Ngjarja tashmë ka kaluar në polici dhe po hetohet nëse ka qënë nëna ajo që i ka shkaktuar aksidentalisht plagët foshnjës apo është një vrasje.

Mësohet se 40-vjeçarja ka lindur në kushte shtëpie.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0025320053100586
    array(1) { ["section"]=> string(69) "tirane-foshnja-dergohet-e-pa-jete-ne-spital-dyshimet-e-policise-50230" }