INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Tirana jeni gati?! Rita Ora ka dy fjalë për të gjithë SHQIPET para koncertit [FOTO]

Tirana jeni gati?! Rita Ora ka dy fjalë për të gjithë SHQIPET para koncertit [FOTO]

Publikuar më: 22:11 02-06-2018

Rita Ora është një ndër këngëtaret më të famshme në botë dhe mjafton një ‘gugëllim’ dhe do shihni çmimet e shumta të yllit shqiptar. Madje ajo ka bërë edhe histori në industrinë muzikore në Angli, falë klasifikimeve të këngëve të saj. Por tashmë është koha që të kthehet te vendi dhe publiku që e do më shumë nga të gjithë, në Shqipëri.

Motra e saj, Elena ndodhet në Tiranë ndërsa Rita ka një mesazh për të gjithë nga Anglia. Ajo ju pret të gjithëve të bashkoheni në koncertin që do mbahet në datën 3 qershor (e diel). Këtë mesazh e ka dhënë nëpërmjet një ‘Insta Story’, ku shihet skena teksa po krijohet në Sheshin Skënderbej./intv.al

/492f1222-a7f7-41fc-a2f4-91d6245627e9.jpg

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0078320503234863
    array(1) { ["section"]=> string(85) "tirana-jeni-gati-rita-ora-ka-dy-fjale-per-te-gjithe-shqipet-para-koncertit-foto-60494" }