INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Tipat e femrave që çmendin meshkujt sipas mënyrave të tyre të joshjes

Tipat e femrave që çmendin meshkujt sipas mënyrave të tyre të joshjes

Publikuar më: 18:35 30-09-2017

Një listë e larmishme e llojeve të femrave që meshkujt lënë kokën. Nga seksi bombat deri te vajzat klasike. Në fakt ka lloje të ndryshme të grave që arrijnë të mashtrojnë njerëzit, pavarësisht nga shijet e meshkujve.
Cilat janë llojet e femrave që pëlqehen nga meshkujt?

Kur është fjala për joshje fizike, sigurisht që ka rëndësi, por karakteristika të caktuara luajnë rol thelbësor: në femra të ndryshme, psikologjia luan një rol themelor në mënyrë për ta bërë një mashkull të lërë kokën pas saj. që fjalë për fjalë të humbet kokën nga meshkujt. Ja disa prej femrave që çmendin meshkujt sipas mënyrave të tyre të joshjes apo sjelljes në shtrat, për të kuptuar se si disa lloje femrash janë në gjendje të sorollatin dhe të arrijnë të bëjnë atë që një mashkull të mos i rezistojë tërheqjes së tyre.

Psikologjia na ndihmon në klasifikimin e femrave mbi bazën e karakteristikave të karakterit, për mënyrën se si sillen dhe joshin meshkujt, jo gjithmonë sipas vullnetit të tyre. Përse i çmendin meshkujt këto lloj femrash?

Le t’i përgjigjemi falë ndihmës së ekspertëve, të cilët tregojnë se cilat janë tipologjitë e femrave që duhen shmangur, sipas një këndvështrimi.

Seks bombë

Në krye të preferencave midis llojeve të grave që u pëlqejnë meshkujve, janë seks bombat klasike, gjithë kthesa dhe shikime tërheqëse.

Vajza e derës pranë

Edhe vajza e derës pranë godet si një thikë në psiken e meshkujve, me sjelljen prej vogëlusheje të mirë, e pastër dhe e padjallëzuar, që shpreh dëshirën për t’u mbrojtur menjëherë. Një lloj femre para së cilës tërhiqen shumë meshkuj pa i rezistuar.

Intelektuale

Edhe truri është shumë seksi, dhe të pasurit përpara një grua intelektualist stimuluese, bën të çmenden shumë lloje meshkujsh, të cilët nuk e kufizojnë horizontin e erosit pas gjinjve dhe vitheve. Me këto lloje femrash, psikologjia luan rol themelor në pushtimin e meshkujve nga ana tjetër, pasi intelektualet i njohin të gjitha llojet e teknikave të joshjes.

Sportive

Është lloji i femrës perfekte sa i takon fizikut, falë shumë orëve të investuara në palestër dhe aktivitet fizik. Ajo është në gjendje të përfshijë edhe mashkullin dembel për ta ndjekur me frymën e saj aventureske, përveç trupit të gdhendur në mënyrë të përsosur.

Ndryshe

Ekzistojnë lloje femrash të bukura dhe të paarritshme që mbizotërojnë vetëm sepse duket se i përkasin shtresës së lartë. Nuk është thjesht çështje bukurie, por ato lëshojnë një magji interesante që i lejon të qëndrojnë lart dhe në të njëjtën kohë të rezultojnë magnetike për shumë burra.

Gra në karrierë

Gruaja në karrierë është tip i pavarur, e realizuar, e përfshirë plotësisht në profesionin e saj, në gjendje të frikësojë shumë lloje djemsh. Por ata pak meshkuj që nuk zhyten plotësisht pas paraqitjes, e dinë që pas asaj shkurreje fshihet një grua që ka nevojë për t’u përqafuar dhe për dashuri, dhe për këtë arsye e di se si ta humbasë kokën pas tij.

Elegante

Midis lloje të ndryshme të femrave që pëlqejnë meshkujt janë dhe ato elegante, shembulli femëror sa i takon modës, dhe për shkak të kapitalit të madh të shpenzuar për veshje, dinë të jenë gjithmonë sensuale dhe pa të meta në çdo rast.

Tifozet

Një herë e një kohë ato ankoheshin se u shpërfillën nga burrat prej futbollit, por në mesin e llojeve të ndryshme të grave u shfaqën kohët e fundit edhe tifozet, e cila qelizë ultra për një mashkull të zakonshëm.

Të varura nga rrjetet sociale

Një tjetër lloj i gruas së sapolindur është ajo e varur nga rrjetet sociale, dukshëm e ngacmuar, por që ka përparësitë e veta. Para së gjithash, ajo nuk mund të fshehë asgjë nga jeta e saj, pasi vendos çdo hollësi në profilet e saj online, mburret për të treguar partnerin e saj me krenari për gjithë rrethin e të njohurve. Kjo është gruaja ideale për xhelozi dhe paraqitje të kotë./psikologji/

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0028650760650635
    array(1) { ["section"]=> string(75) "tipat-e-femrave-qe-cmendin-meshkujt-sipas-menyrave-te-tyre-te-joshjes-37844" }