INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Thirrja e Edi Ramës: Festat duan shumë dashuri, të jemi pranë njerëzve në nevojë [VIDEO]

Thirrja e Edi Ramës: Festat duan shumë dashuri, të jemi pranë njerëzve në nevojë [VIDEO]

Publikuar më: 10:37 28-12-2017

Kartolina e Kryeministrit Edi Rama i është kushtuar këtë të enjte shtresave në nevojë. Nëpërmjet një video Kryeministri i bën thirrje të gjithëve që të jenë pranë njerëzve në nevojë veçanërisht gjatë këtyre ditëve festash të ndërrimit të viteve. Fëmijët pa kujdes prindëror, të moshuarit, personat me aftësi të kufizuar, apo femrat e dhunuara dhe viktima të trafikimit janë shtresa të cilat kërkojnë më shumë mbështetje gjatë këtyre ditëve të festave të fundvitit. Festat duan më shumë dashuri thotë Rama.

Edi Rama:
“MIRËMËNGJES ?
dhe me këtë ftesë për të qenë pranë njerëzve më në nevojë në këtë periudhë të veçantë të vitit, ju uroj një ditë të mbarë”.

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.001317024230957
    array(1) { ["section"]=> string(90) "thirrja-e-edi-rames-festat-duan-shume-dashuri-te-jemi-prane-njerezve-ne-nevoje-video-46092" }