INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
The Weeknd i bën ''serenatën'' më të bukur Bella Hadid-it në skenë dhe na u mbushën sytë me zemra! [FOTO]

The Weeknd i bën ''serenatën'' më të bukur Bella Hadid-it në skenë dhe na u mbushën sytë me zemra! [FOTO]

Publikuar më: 19:30 08-11-2018

Prej kohësh kemi mësuar se çifti Bella Hadid – The Weeknd janë rikthyer, por pasi ata e mbajtën lidhjen sekrete, së fundmi kanë dalë shumë hapur në publik. Madje The Weeknd ka shfrytëzuar atë që di të bëjë më mirë, për t’i shprehur dashurinë partneres së tij dhe këtë herë i ka bërë një dedikim romantik para gjithë fansave.

Ndërsa ishte në skenë , The Weeknd i kushtoi këngën dashurisë së tij Bella që ndodhej mes fansave. Ishin fansat që dëshmuan çastin romantik në koncertin Tesfaye në Toronto.

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.010465860366821
    array(1) { ["section"]=> string(104) "the-weeknd-i-ben-serenaten-me-te-bukur-bella-hadid-it-ne-skene-dhe-na-u-mbushen-syte-me-zemra-foto-78078" }