INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
THE VAMPIRE DIARIES

THE VAMPIRE DIARIES

Publikuar më: 17:36 27-09-2017


Një i panjohur. Një sekret. Kur një trekëndësh dashurie përfshin dy vëllezër, çfarë mund të ndodhë? Por këta nuk janë vëllezër si gjithë të tjerët. Vampirë, shtriga, njerëz ujk dhe shumë krijesa të tjera ju presin në një nga serialet më të përgjakur në TV. 

Më shumë në këtë kategori: « PARENTHOOD
iCARLY »

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0013530254364014
    array(1) { ["section"]=> string(25) "the-vampire-diaries-37626" }