INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Thanë që Marina Fara i zbuloi të dashurin, menaxherin e njohur, Fjorentina e Big Brother flet troç: Jam e lumtur... [FOTO]

Thanë që Marina Fara i zbuloi të dashurin, menaxherin e njohur, Fjorentina e Big Brother flet troç: Jam e lumtur... [FOTO]

Publikuar më: 18:52 13-02-2018

Fjorentina harron Olsin?

Pas ndarjes nga Olsi, Fjorentina ka qenë çdo ditë e më shumë në qendër të vëmendjes e sidomos kur pak kohë më parë deklaroi se është në një lidhje. Ish-banorja deri më sot ka preferuar ta mbajë sekret kush është partneri i saj, por në mediat online u aludua se Marina Fara e ka nxjerrë zbuluar. Vajza seksi e Eli Farës ka postuar një foto ku ndodhet në shoqërinë e menaxherit të njohur, Xhani Demika dhe Fjorentinës e cila është ulur në prehrin e këtij të fundit dhe duart i kanë të bashkuara.

rina.png


Kaq është dashur që të nisin thashethemet se Xhani dhe Fjorentina janë në njè lidhje duke qenë se kohët e fundit ata janë parë shpeshherë bashkë edhe nëpër dreka e darka.
Megjithatë, për të treguar të vërtetën ka reaguar vetë Fjorentina me të njejtën foto ku shkruan se është e lumtur që i ka njohur të dy ata, si Xhanin ashtu edhe Marinën, e thekson se janë miq.

tina.png

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0030360221862793
    array(1) { ["section"]=> string(120) "thane-qe-marina-fara-i-zbuloi-te-dashurin-menaxherin-e-njohur-fjorentina-e-big-brother-flet-troc-jam-e-lumtur-foto-50243" }