INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Thanë që kaloi natën me futbollistin e Real Madrid, Dua Lipa thyen rregullat që vendosi, kapet “mat” në krahët e këtij mashkulli [FOTO]

Thanë që kaloi natën me futbollistin e Real Madrid, Dua Lipa thyen rregullat që vendosi, kapet “mat” në krahët e këtij mashkulli [FOTO]

Publikuar më: 18:04 31-05-2018

Dua Lipa tashmë është kthyer në një fenomen kudo në botë. Dhe mesa duket revista prestigjoze "Vogue" e ka konsideruar Dua Lipën si një nga vajzat më me ndikim në botë muajt e fundit, duke e rënditur atë në mesin e 25 femrave më me ndikim në botë. Dua Lipa është cilësuar si femra më e preferuar në Britani në vitin e kaluar si dhe para pak ditësh ajo përformoi në finalen e Champions League, ndërkohë që më pas u përfol se ka kaluar natën me futbollistin e Real Madrid, Asensio.

Ajo e mohoi këtë gjë kategorikisht! Dua Lipa i dha zemër shumë vajzave më këngën e saj “Neë Rules”. Por këngëtarja me origjinë shqiptare tregoi se dashuria e vërtetë i thyen rregullat, ndërsa u kap “mat” me të dashurin e saj, Isaac Carew, jashtë Soho House në Londër të mërkurën. 22-vjeçarja ka rindezur romancën me ish të dashurin e saj, duke thyer çdo rregull të këngës së saj. Dua u nda nga Paul Klein, me të cilin kishte 5 muaj lidhje për t’u rikthyer me Carew.

LIPAS.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0026061534881592
    array(1) { ["section"]=> string(135) "thane-qe-kaloi-naten-me-futbollistin-e-real-madrid-dua-lipa-thyen-rregullat-qe-vendosi-kapet-mat-ne-krahet-e-ketij-mashkulli-foto-60268" }