INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Tha se u bë i varur nga seksi vetëm nga Rita Ora, ish-i dashuri flet për biseksualitetin e shqiptares [FOTO]

Tha se u bë i varur nga seksi vetëm nga Rita Ora, ish-i dashuri flet për biseksualitetin e shqiptares [FOTO]

Publikuar më: 21:50 01-06-2018

Kohë më parë fituesi i “X Factor” i ka habitur të gjithë me deklaratën e tij se Rita Ora e bëri të varur nga seksi në kohën që ishin të lidhur. Bëhet fjalë për James Arthur, fituesi i “X Factor” në Angli në vitin 2012.

Teksa keto kohë u përfol shumë për biseksualitetin e këngëtares shqiptare, Rita Ora-s, James Arthur ka dhënë mendimin e tij në një intervistë të dhënë së fundmi.

“Unë i respektoj shumë njerëzit që mbështesin dhe ngrihen për të drejtat e personave LGBT – Kjo është gjëja e duhur!”, – u shpreh James. “Nëse kjo është diçka e vërtetë [biseksualiteti i Ritës] dhe nuk është për publicitet, unë mendoj se të gjithë janë biseksualë këto ditë. Kjo nuk është asgjë e padëgjuar dhe e çuditshme në 2018-ën”.
“Pra, Rita që thotë se ka puthur vajza të tjera nuk është ndonjë gjë e çuditshme për mua. Nuk më çudit. Është normale”, –përfundoi Arthur.

rj.png

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0046110153198242
    array(1) { ["section"]=> string(111) "tha-se-u-be-i-varur-nga-seksi-vetem-nga-rita-ora-ish-i-dashuri-flet-per-biseksualitetin-e-shqiptares-foto-60401" }