INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION TECH MED+ SPORTS VIDEOS
Teshtima dhe seksi kanë lidhje me njëra-tjetrën, ju si mendoni?

Teshtima dhe seksi kanë lidhje me njëra-tjetrën, ju si mendoni?

Publikuar më: 20:12 05-12-2017

Teshtima është mënyra me të cilën trupi ynë mban pastër sinuset dhe gavrën e hundës. Mirëpo, ekzistojnë edhe situata të tjera të cilat bëhen shkak i teshtitjes si për shembull kur shikojmë në drejtim të diellit apo në drejtim të ndonjë drite apo arome të fuqishme.

Por disa ekspertë e vënë theksin edhe diku tjetër, sipas tyre disa njerëz kur teshtinë mendojnë për seks. Në raste te tjera teshtima lidhet me të ftohtin se dhe me mendimet apo emocionet shqetësuese.

Article Logic
Execution time: 0.00368809700012
array(1) { ["section"]=> string(67) "teshtima-dhe-seksi-kane-lidhje-me-njera-tjetren-ju-si-mendoni-44036" }