INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION TECH MED+ SPORTS VIDEOS
Teshtima dhe seksi kanë lidhje me njëra-tjetrën, ju si mendoni?

Teshtima dhe seksi kanë lidhje me njëra-tjetrën, ju si mendoni?

Publikuar më: 20:12 05-12-2017

Teshtima është mënyra me të cilën trupi ynë mban pastër sinuset dhe gavrën e hundës. Mirëpo, ekzistojnë edhe situata të tjera të cilat bëhen shkak i teshtitjes si për shembull kur shikojmë në drejtim të diellit apo në drejtim të ndonjë drite apo arome të fuqishme.

Por disa ekspertë e vënë theksin edhe diku tjetër, sipas tyre disa njerëz kur teshtinë mendojnë për seks. Në raste te tjera teshtima lidhet me të ftohtin se dhe me mendimet apo emocionet shqetësuese.

>

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00437116622925
    array(1) { ["section"]=> string(67) "teshtima-dhe-seksi-kane-lidhje-me-njera-tjetren-ju-si-mendoni-44036" }