INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Tërmetet vijojnë të lëkundin vendin, zhvendoset origjina e tyre [FOTO]

Tërmetet vijojnë të lëkundin vendin, zhvendoset origjina e tyre [FOTO]

Publikuar më: 10:43 12-07-2018

Tërmetet vijojnë të lëkundin Shqipërinë.

Vetëm gjatë mbrëmjes së djeshme janë regjistruar 3 tërmete të lehta.

Por ajo që vihet re është se origjina e lëkundjeve është zhvendosur nga Durrësi në drejtim të Fushë-Krujës dhe Korçës.

Megjithatë specialistët e IGJEUM i cilësojnë këto lëkundje si normale dhe pa asnjë rrezik.

ttttttttttermet.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

  LIKE Shqip Top 10

  poll
  Article Logic
  Execution time: 0.0070550441741943
  array(1) { ["section"]=> string(73) "termetet-vijojne-te-lekundin-vendin-zhvendoset-origjina-e-tyre-foto-64760" }