INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Tensionohen gjërat sërish! Jay Z sulmon Kanye West në këngën e re [VIDEO]

Tensionohen gjërat sërish! Jay Z sulmon Kanye West në këngën e re [VIDEO]

Publikuar më: 18:26 30-11-2018

Marrëdhënia mes dy reperëve Jay-Z dhe Kanye West ka qenë mjaft e tendosur që prej vitit 2016-të. Ata kanë qenë më herët miq me njëri-tjetrin, por marrëdhënia mes tyre ka pasur ulje-ngritje. Mungesa e Beyonce dhe Jay-Z në dasmën e Kim Kardashian dhe Kanye duket se shkaktoi shumë probleme mes tyre.

Së fundmi Jay-Z ka sulmuar reperin Kanye West. Jay-Z ka publikuar këngën e tij më të re “What’s Free” dhe mesa duket i dedikohet Kim Kardashian dhe Kanye West, të cilët janë mbështetësit e Trump, ndërsa çifti Jay-Z dhe Beyonce jo. Kjo gjë ka bërë që sërish marrëdhëniet e tyre të tensionohen.

Tani presim vetëm sesi do të reagojë Kim dhe Kanye.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.006950855255127
    array(1) { ["section"]=> string(75) "tensinohen-gjerat-serish-jay-z-sulmon-kanye-west-ne-kengen-e-re-video-80347" }