INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Të veshurat më keq! Shihni yjet e Hollywood-it që nuk e kishin marrë fare seriozisht eventin e SAG Awards 2019

Të veshurat më keq! Shihni yjet e Hollywood-it që nuk e kishin marrë fare seriozisht eventin e SAG Awards 2019

Publikuar më: 17:31 28-01-2019

Është mbajtur mbrëmjen e së dielës edicioni i 25-të i SAG Awards, një nga ngjarjet më të mëdha të filmit dhe televizionit në botë. Ky event që u mbajt në Los Angelos nderoi me çmime më të mirët e televizionit dhe kinematografisë. “Black Panther” ishte filmi që mbizotëroi dhe arriti të merrte disa çmime të rëndësishme. 

Përpos çmimeve dhe triumfuesve në skenë, një vëmendje të madhe gjithashtu merr edhe tapeti i kuq dhe yjet që parakalojnë aty.

Kush është veshur më bukur dhe kush më keq? Mesa duket disa personazhe nuk e kishin marrë aq seriozisht eventin e rëndësishëm të kinematogeafisë dhe televizionit. Sipas kritikëve të modës, këta personazhë janë konsideruar si të veshurit më keq në SAG Awards 2019:

9060848-6638185-image-m-111_1548636844373.jpg

9056676-6638185-image-a-48_1548629678712.jpg

9062150-6638185-image-m-125_1548638248760.jpg

9056538-6638185-image-m-44_1548629632065.jpg

9056770-6638185-image-m-57_1548630442081.jpg

9059646-6638185-image-m-98_1548636022061.jpg

9057236-6638185-image-a-58_1548630450572.jpg

9061074-6638185-image-a-108_1548636583315.jpg

9060760-6638185-image-a-97_1548636010794.jpg

9060592-6638185-image-a-87_1548635488682.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0088701248168945
    array(1) { ["section"]=> string(115) "te-veshurat-me-keq-shihni-yjet-e-hollywood-it-qe-nuk-e-kishin-marre-fare-seriozisht-eventin-e-sag-awards-2019-85564" }