INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Të tjera detaje për Demi Lovaton pas mbidozës! Motra e yllit të showbizz-it rrëfen [FOTO]

Të tjera detaje për Demi Lovaton pas mbidozës! Motra e yllit të showbizz-it rrëfen [FOTO]

Publikuar më: 11:43 03-10-2018

Mjaftoi një postim i saj në Instagram dhe fansat e Demi Lovatos u përfshin nga ankthi dhe mërzia, të merakosur për gjendjen shëndetësore të këngëtares pas mbidozës që përjetoi nga lëndët narkotike.

Demi gjatë kësaj periudhe ka treguar se ka preferuar heshtjen dhe të qëndrojë larg vëmendjes së medieve rozë, pavarësisht se së fundmi u kap nga paparazët në ambientet e një qendre rehabilituese.

Ka qenë pikërisht motra e këngëtares së famshme e cila ka zbuluar më shumë për gjendjen aktuale të “zërit të ëmbël të muzikës”.

“Demi është mirë. Ajo po punon shumë që të bëhet më mirë dhe ne të gjithë jemi shumë krenarë për të. Ka qenë kohë e vështirë për familjen tonë dhe ne gjithmonë kthehemi më të fortë se asnjëherë”, është shprehur motra e Demi Lovato në rrëfimin për mediet./intv.al/

xtg_w34.PNG

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0039801597595215
    array(1) { ["section"]=> string(92) "te-tjera-detaje-per-demi-lovaton-pas-mbidozes-motra-e-yllit-te-showbizz-it-rrefen-foto-73904" }