INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Të telefonojnë me privat? Kaq e thjeshtë! Zbulo me këtë mënyrë se kush të telefonon[VIDEO]

Të telefonojnë me privat? Kaq e thjeshtë! Zbulo me këtë mënyrë se kush të telefonon[VIDEO]

Publikuar më: 18:21 11-10-2018

Të telefonon dikush me privat dhe po të bezdis? Dikush, i cili nuk ka as emër dhe as figurë, por që i bie telefonit tuaj dhe ju jeni në dilemë ta hapni apo të mos e hapni. Jeni i/e interesuar për t’i dhënë fund kësaj situate?
Nëse po, atëherë kjo është mundësia juaj. Por si mund ta zbulojmë numrin e telefonit që na bezdis, në qoftë se ai del numër privat në ekranin tuaj. Ndiqni hapat e mëposhtëm që shpjegohen në këtë video.

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0051960945129395
    array(1) { ["section"]=> string(85) "te-telefonojne-me-privat-kaq-e-thjeshte-zbulo-me-kete-menyre-se-kush-te-telefon-74925" }