INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Të ndarë? Mesa duket JO! Si një çift të dashuruarish, Butrint Imeri dhe Kiara Tito veshin rrobat e njëri-tjetrit! [FOTO]

Të ndarë? Mesa duket JO! Si një çift të dashuruarish, Butrint Imeri dhe Kiara Tito veshin rrobat e njëri-tjetrit! [FOTO]

Publikuar më: 00:15 10-01-2019

Butrint Imeri dhe Kiara Tito janë dyshja më e përfolur në showbiz-in shqiptar. Prej muajsh Butrint Imeri ka qënë në fokusin e mediave rozë për lidhjen tij me moderatoren Kiara Tito, por asnjëherë s’ka patur gjë zyrtare sepse ata nuk e kanë pranuar romancën mes tyre. Madje janë publikuar dhe foto ‘paparazzi’, ku Butrinti dhe Kiara shfaqen në shoqërinë e njëri-tjetrit në Shqipëri apo Kosovë.

Edhe pse dyshja nuk e pranon këtë marrëdhënie mes tyre, sërish të gjithë mendojnë se dyshja kanë një lidhje. Por edhe pse nuk ndiqen në Instagram, ata i lënë komente njëri-tjetrit dhe kjo gjë na bën të kuptojmë se ende flasin. Madje ne të intv.al ju tregojmë se dyshja si duket preferon të veshin veshjet e njëri-tjetrin, në fakt Kiara të Butrintit sepse nuk do kishte sens e kundërta. Fotoja më poshtë 'flet' vetë dhe na lë të mendojmë se dyshja është ende në një romancë, siç shumë nga fansat duan t'i shohin./intv.al/

kiara_butrint.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0070600509643555
    array(1) { ["section"]=> string(120) "te-ndare-mesa-duket-jo-si-nje-cift-te-dashuruarish-butrint-imeri-dhe-kiara-tito-veshin-rrobat-e-njeri-tjetrit-foto-83967" }