INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Të hënën kujdes që në mëngjes!

Të hënën kujdes që në mëngjes!

Publikuar më: 16:18 14-09-2018

Të hënën e 17 shtatorit, priten zhvillime të rëndësishme. Rruga e Kombit, shkollat dhe në 7 të mëngjesit, rikthehet KafeIN në InTv dhe In Radio 105.7

Më shumë të ftuar, më shumë aktualitet dhe shumë më shumë zbavitje për gjatë 3 orëve më dinamike të mëngjeseve shqiptare. Flavio Qarri, sërish në drejtim dhe shpërndarësi kryesor i Kafeinës. Nga e hëna e 17 shtatorit mos harroni të bëheni pjesë e KafeIN, nëpërmjet mesazheve dhe telefonatave në 0699292646 dhe rrjeteve sociale të intv Albania.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0093300342559814
    array(1) { ["section"]=> string(35) "te-henen-kujdes-qe-ne-mengjes-71691" }