INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Të gjithë janë të bindur, vajza e Kylie nuk është as a Travis Scott as e Tyga-s, por e...? Kjo foto po bën xhiron e rrjetit! [FOTO]

Të gjithë janë të bindur, vajza e Kylie nuk është as a Travis Scott as e Tyga-s, por e...? Kjo foto po bën xhiron e rrjetit! [FOTO]

Publikuar më: 18:06 03-05-2018

E çuditshme, por rrjeti është “çmendur”!

E mbajti për shumë muaj të fshehur shtatzëninë e saj dhe pas 9 muajsh i prezantoi botës vajzën e saj Stormi. U përfol shumë gjatë nëpër media lidhur me atësinë e vogëlushes, saqë edhe ish-i dashuri i Tyga nuk ishte i bindur dhe disa herë ka kërkuar të bëhet testi i ADN-së.

Mirëpo kjo gjë u mohua kategorikisht dhe Kylie i tregoi gjithë botës se babai i Stormit është Travis Scott, mirëpo një teori e re po i çudit fansat, pasi aludohet se babai i vogëlushes mund të jetë truproja e Kylie Jenner.

Kjo teori filloi të qarkullonte pasi një faqe në Facebook “Tumblr” shpërndau një fotografi të Kylie-t së bashku me truprojën e saj dhe vinte në dukje ngjashmërinë e vajzës së saj me personin në fjalë. Por a ekziston një ngjashmëri e mjaftueshme për të justifikuar këtë teori? Ju si mendoni a ngjan Stormi me truprojën e të ëmës sepse fansat janë në mëdyshje?

prov.png

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0030539035797119
    array(1) { ["section"]=> string(128) "te-gjithe-jane-te-bindur-vajza-e-kylie-nuk-eshte-as-a-travis-scott-as-e-tyga-s-por-e-kjo-foto-po-ben-xhiron-e-rrjetit-foto-57184" }