INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Të fiksuara pas një xhakete, ja çfarë veshin yjet në udhëtime [FOTO]

Të fiksuara pas një xhakete, ja çfarë veshin yjet në udhëtime [FOTO]

Publikuar më: 12:59 12-10-2017

Kur personazhet e famshëm fotografohen nëpër aeroporte bie në sy stili i tyre i pagabueshëm, dhe menjëherë na bëjnë t’i kopjojmë. Fundja si ia arrijnë të duken aq bukur dhe aq rehatshëm me ato që zgjedhin të veshin?  Gjatë këtyre stinëve ku temperaturat ndryshojnë nga një vend tek tjetri, kemi vënë re se të gjithë janë të fiksuar pas një xhakete. Bëhët fjalë për atë që quhet “bomber jacket”. Në fakt duhet ta pranojmë se vetë stili i saj të lejon të eksperimentosh me çdo lloj veshjeje. Për më tepër hidhini një sy më poshtë dhe “merrni shembull” prej personazheve tëuaj të preferuar dhe mënyrën si ata e kanë adaptuar në look-un e tyre:

456.jpg

134.jpg

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00084996223449707
    array(1) { ["section"]=> string(71) "te-fiksuara-pas-nje-xhakete-ja-cfare-veshin-yjet-ne-udhetime-foto-38762" }