INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Të fiksuar pas gjoksit dhe të pasmeve seksi që eksopzon? S’ka më! Marina Fara shtatëzënë, zbulohen FOTOT te gjinekologia

Të fiksuar pas gjoksit dhe të pasmeve seksi që eksopzon? S’ka më! Marina Fara shtatëzënë, zbulohen FOTOT te gjinekologia

Publikuar më: 20:26 13-06-2018

Marina Fara është një neser vajat më seksi dhe të përfolura shqiptare. Kjo jo vetëm se është vajza e një prej këngëtareve më në zë, si Eli Fara, Por edhe nga format e saj bombastike dhe me fotot që ka postuar deri më tani ka provokuar me mijëra fansa në rrjete sociale.

Por tani s’ka më!
Marina është shtatzënë dhe këtë e kanë bërë të ditur burimet prane joq.al, të cilët tregojnë dhe foton më poshtë ku shihet Marina te gjinekologia./intv.al/

fara.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0030498504638672
    array(1) { ["section"]=> string(112) "te-fiksuar-pas-gjoksit-dhe-seksi-qe-eksopzon-s-ka-me-marina-fara-shtatezene-zbulohen-fotot-te-gjinekologia-61662" }