INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Të fiksuar pas fustaneve prej veluri? Këto modele duhet të jenë patjetër në garderobën tuaj [FOTO]

Të fiksuar pas fustaneve prej veluri? Këto modele duhet të jenë patjetër në garderobën tuaj [FOTO]

Publikuar më: 16:46 01-01-2018

Modelet e fustaneve velvure janë rikthyer përsëri në mod duke mbizotëruar në daljet e vipave dhe pasarela.

Fustanet Veluri janë në senonim i elegancës femërore.

Intv ju sjell disa nga modelet më të bukura.

14.jpg13.jpg12.jpg11.jpg10.jpg9.jpg8.jpg7.jpg6.jpg5.jpg4.jpg3.jpg2.jpg1.jpg22.jpg21.jpg20.jpg19.jpg18.jpg17.jpg16.jpg15.jpg

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0010249614715576
    array(1) { ["section"]=> string(101) "te-fiksuar-pas-fustaneve-prej-veluri-keto-modele-duhet-te-jene-patjeter-ne-garderoben-tuaj-foto-46412" }