INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Të fiksuar me yllin e ri të INSTAGRAM-it, Paula-n? Vogëlushja dhe ky mashkull VIP shqiptar janë kushërinj [FOTO]

Të fiksuar me yllin e ri të INSTAGRAM-it, Paula-n? Vogëlushja dhe ky mashkull VIP shqiptar janë kushërinj [FOTO]

Publikuar më: 21:00 30-05-2018

Paula është një ndër yjet e Instagram-it dhe ndjekësit e saj po rriten në mënyrë të frikshme. Deri më tani Paola ka mbi 70 mijë ndjekës dhe videot e saj arrijnë një shikueshmeri mjaft të lartë në rrjete sociale. Është stili dhe ëmbëlsia e vogelushes që ka bërë që njerëzit ta pëlqejnë dhe ta ndjekin.

Por e dini që Paola dhe Renato Mekolli janë kushërinj?

Këtë e zbuloi moderatorja e emisionit ‘Fun Day’, Fatma Methasani. Në foton e postuar nga Fatma, ajo shihet krah Renatos e Paolas dhe si mbishkrim na tregon se dyshja janë kushërinj. Epo si duket vogëlushja, dashurinë për ekranin e paska të trashëguar./intv.al/
59f27645-d8e1-40c4-8389-7865a1358cb7.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0067248344421387
    array(1) { ["section"]=> string(114) "te-fiksuar-me-yllin-e-ri-te-instagram-it-paula-n-vogelushja-dhe-ky-mashkull-vip-shqiptar-jane-kusherinj-foto-60156" }